HAKKIMIZDA

DOĞAL KİMYA

DOĞAL KİMYEVİ MADDELER VE ZİRAİ İLAÇLAR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, bu alanda deneyimli kurucular tarafından 1989 yılında İstanbul - Türkiye'de faaliyete başlayan grup şirketlerinin bir üyesi olarak 1992 yılında kurulmuştur. Genel müdürlüğü ve yönetim merkezi İstanbul’da bulunan şirketin 15.000 m2 büyüklüğündeki modern formülasyon tesisi ise Türkiye'nin sera başkenti Antalya'da, Organize Sanayi bölgesinde yer almaktadır. Antalya kampüsü fabrika ile birlikte yüksek teknolojili Kalite Kontrol Laboratuvarı ve Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nden oluşmaktadır.

DOĞAL A.Ş., toplam 200'ü aşkın çalışanı, 7 bölge müdürlüğünde görevli 41 ziraat mühendisi  ile paydaşlarına satış ve teknik hizmet sunarak ülke tarımının gelişimine katkı sağlamaktadır.

DOĞAL A.Ş.’nin paletinde 200’ün üzerinde ruhsatlı bitki koruma ürünü ve bitki gelişim düzenleyicisi ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından tescilli yaprak, damla sulama ve tek besin elementli gübreler, tarımda kullanılan özel ürünler bulunmaktadır.

 

Türkiye BKÜ pazarında güvenilir, kaliteli ve yönetmeliklere bağlı ve saygılı olma özellikleri her zaman ön plana çıkan Doğal A.Ş.’nin Pazar payı % 5 civarında olup, 17 ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

 

 

Ticaret Sicil No: 68 – KADIKÖY
Adres: Toplarönü Sokak No: 16 Anadoluhisarı / Beykoz / İstanbul
Vergi Dairesi: Yenikapı

Vergi Numarası: 3020018808

Sermaye : 25.000.000 TL

 

YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı: Ferhan Salih TEZCAN

İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi: Haluk UMUT
Üretim Tesis Ve Fabrikadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi: Yusuf POLAT
İş geliştirme ve Teknik Tanıtımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi: Mehmet Murat TÜRKMENOĞLU
Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi: Murat KAYA

İştirak Şirketlerimiz

HARİTAYI AÇ