ÜRETİM TESİSİMİZ

Modern Üretim Tesisimiz

DOĞAL KİMYA'nın yüksek kaliteli ürünleri, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ruhsatlanan Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yüksek standartlı son teknoloji formülasyon tesisinde üretilmektedir.

 

Doğal Kimya bitki koruma ürünlerinin çevreye ve insana olan etkilerini ön planda tutarak, formülasyon kalitesinin sürekli iyileştirilmesi, hastalık, zararlı ve yabancı otlarla mücadelede yeni, etkin ve ucuz çözümler araştırma ve geliştirme sorumlulukları yüklemektedir. Bu sorumluluk bilinci içinde DOĞAL KİMYA mevcut AR-GE laboratuvarı, kalite kontrol zinciri ve üretim kapasitesini
geliştirmek için sürekli yatırım yapan, işini ve ülkemizin tarımsal potansiyelinin gelişiminde öncü rol oynamayı hedefleyen bir firmadır. Ve bu hedef doğrultusunda 2018 yılında üretim tesis alanını iki katına çıkarmıştır.

 

15.000 m2 alana kurulmuş olan modern formülasyon tesisinde SL, LS, EC, SC, FS, CS, OD, WP, DS, SP, EW, FF, Tablet ve Toz üretim ve dolum hatları ile tüm formülasyonlarda kaliteli ürünler üretilmektedir.

 

DOĞAL KİMYA, olarak yıllık sıvı formülasyon kapasitemiz 15.000 MT ve toz / granül formülasyon kapasitemiz ise 5.000 MT'dir.

HARİTAYI AÇ